Zimní zahrady

Pro moderní zimní zahrady nabízíme osvědčený systém INOUTIC.

MODERNÍ ZIMNÍ ZAHRADY

Pro moderní zimní zahrady nabízíme osvědčený systém INOUTIC.

Vyznačuje se dokonalými izolačními vlastnostmi a samonosností až do hloubky 4m zimní zahrady.

Tuhost těchto systémů Vám umožní mít střechu zimní zahrady bez jakýchkoliv rušivých nosných elementů.

ZIMNÍ ZAHRADY ČESKÉ BUDĚJOVICE, JIHOČESKÝ KRAJ

Rozšiřte obytnou plochu domu a splňte si sen o místě pro dokonalou relaxaci, setkání s rodinou nebo si vybudujte klidné místo pro práci. Zimní zahrady představují unikátní prostor, který můžete uzpůsobit přesně podle svých představ. Speciálně upravená konstrukce vám otevře ničím nerušený výhled do zeleně zahrady. Zahrada vám poskytne stín i příjemné závětří a otevře nekonečné možnosti ve využití.

Pro návrh zimní zahrady doporučujeme efektivní systém INOUTIC. Samonosná konstrukce vykazuje vysokou pevnost a odolnost vůči mechanickému zatížení. Až do hloubky 4 metrů není třeba zajistit podpůrné stavební prvky. Nosná konstrukce neruší výhled ve směru do čela nebo boků, nechává zcela otevřený výhled i nad vaší hlavou. Velké prosklené plochy zahrady nebudou rušit svým vzhledem ani při pohledu zvenčí. Nástavba působí elegantně a vzdušně. Své soukromí můžete chránit a zvýšit různou stínicí technikou, žaluziemi, roletami, závěsy.

Pevné plochy velkých oken vykazují také dostatečné izolační vlastnosti, nemusíte se obávat nadměrného navýšení rozpočtu na vytápění. Stěny také výborně izolují hluk zvenčí. Uzpůsobení zahrady je možné řešit plným výhledem a přístupem pouze z interiéru domu, ale využít můžete i posunovací okna nebo další dveře, kterými můžete pustit do nového interiéru čerstvý vzduch a v příznivém počasí ještě dál rozšířit obývanou plochu.

Vybavte zimní zahradu pohodlným nábytkem i dekoracemi, nebudete je už muset uklízet na zimu ani se bát deště. Věnujte se svému koníčku a perfektní klima zahrady spojte třeba i s pěstitelskými zkušenostmi a proměňte obytný prostor v perfektní místo. Zimní zahrady představují jedinečnou příležitost, jak k původnímu domu jednoduše přistavět další mimořádně pohodlný a originální obývací pokoj.