O nás

Firma Okno Plast PN, s.r.o. vznikla v roce 1996, je ryze českou firmou bez zahraniční účasti. Sídlem firmy jsou České Budějovice,dodáváme plastová, dřevěná, hliníková okna a garážová vrata v regionu České Budějovice a prakticky v celé oblasti jižních čech. V současné době zaměstnává 15 kvalifikovaných pracovníků s dlouholetou praxí v oboru plastová okna. Výrobní program firmy Okno Plast PN, s.r.o. České Budějovice obsahuje komplexní nabídku stavebních výplní, tedy uspokojíme veškeré požadavky zákazníka, ať se jedná o plastová okna, dveře či garážová vrata.

Plastová okna doplňujeme dle požadavku o parapety, sítě proti hmyzu či žaluzie a nadokenní rolety. Preferujeme individuální přístup k zákazníkovi, zakázkovou výrobu oken, montáž, demontáž a začištění oken. Na námi dodávaná okna montujeme celoobvodové kování ROTO NT, SIEGENIA, MACO s bezpečnostními prvky. Samozřejmostí společnosti Okno Plast PN, s.r.o. České Budějovice je odborné poradenství v jednotlivých případech od návrhu po realizaci montáže oken.

Naším krédem je důraz na kvalitu, proto dodáváme okna pouze z německých profilů, na které poskytujeme 5-ti letou záruku.

Nosným pilířem naší výroby pro okna jsou profily od renomovaného výrobce INOUTIC, SCHÜCO se kterými dosahujeme těch nejlepších kriterií pro okna.

Významnou součástí naší práce jsou zimní zahrady. Vyrábíme zimní zahrady z osvědčeného systému INOUTIC, který má vynikající samonosné a izolační vlastnosti. Díky tomu může být vaše zimní zahrada vynesena až do 4 metrů bez rušivých nosných konstrukcí. Jsme přesvědčeni, že i vy se zařadíte ke spokojeným klientům naší společnosti.

Jan Přibyl, jednatel společnosti Okno Plast PN, s.r.o. České Budějovice.

Napsali o nás

Plastová okna a dveře: Přednosti a nevýhody

Plastová, nebo dřevěná okna? Poznejte výhody i negativa obou variant

Výměna oken je snadnou záležitostí

Plastová okna a dveře: Hlavní důvody pro jejich pořízení

Sháníte okna či dveře v Českých Budějovicích?

Dřevo, plast nebo hliník, který typ oken zvolit? Řešte realizaci u profesionálů

Dřevo nebo plast? U oken na tom záleží

Stavebníkovo dilema: Plastová, nebo dřevěná okna?

Nová okna a dveře: Plast versus dřevo