Parapety

Klasické parapety a plastové parapety INOUTIC z PVC pro kompletní konečnou úpravu.

Nabídka INOUTIC zahrnuje parapetní desky z PVC pro kompletní konečnou úpravu.

Tyto desky jsou k dispozici v základních barvách, docilovaných nalepováním akrylového filmu, odolného proti působení ultrafialových paprsků, na vytlačené profily.

Existují v různých šířkách s přizpůsobenými bočními krytkami.

O EXKLUZIVNÍ DESIGN DOMU SE POSTARAJÍ I OKENNÍ PARAPETY

Při stavbě domu a renovaci domu přijde řada na výběr parapetů. Na první pohled by se mohlo zdát, že jsou parapety méně důležitou součástí domu, ale opak je pravdou. Umísťují se totiž nejen pod okna v exteriéru, ale také v interiéru domu. V dnešní době existuje nespočet barev, dekorů, designů a materiálů, proto je chytré porovnat všechny možnosti.

Český trh nabízí parapety vyrobené z různých materiálů. Některé z nich jsou moderní, jiné patří ke stálicím. Většina lidí je stále věrná venkovním plechovým parapetům a vnitřním plastovým možnostem.

PODLE ČEHO VYBÍRAT?

Jako první si musíte uvědomit, zda požadujete parapety venkovní, či interiérové. Do exteriéru nepatří komfortní dřevotřískové modely a ve vnitřních prostorech by se jen těžko vyjímaly populární hliníkové produkty. To, co se líbí jednomu, nemusí se líbit druhému. Většinou vybíráme parapety v souladu s barvou okenních rámů. Jen tak dojde k dokonalé harmonii barev. V tomto ohledu se experimentování určitě nevyplácí. Když už víte, jaký materiál je pro vás nejvhodnější kandidát, zaměřte se na samotný design, barvu a samozřejmě rozměry.

VNITŘNÍ PARAPETY Z PLASTU? ANO!

Jak už bylo řečeno, každý člověk má jinou představu. Parapety do vnitřních prostor lze zasekat do zdi, či ne. Položte si rovněž otázku, jestli se vám líbí kolmá špaleta, anebo se bude otevírat. Většinou se řeší šířka parapetu a zda bude přesahovat nad topení. Ideální volbou do interiéru jsou plastové parapety vyrobené z odolného plastu. Pyšní se elegantním designem a jsou k dostání v rozličných dekorech.

NA KOHO SE OBRÁTIT?

Pokud hledáte kvalitní parapety, které vám vydrží po dlouhá léta, a přitom jsou elegantní, mrkněte na nabídku REHAU. Společnost nabízí parapetní desky z PVC, které jsou odolné proti působení UV záření a doplněné praktickými bočními krytkami. Pracovníci firmy vám ochotně doporučí nejlepší variantu pro váš domov, navrhnou a zaměří prostory určené k instalaci parapetu.