Okna

Naším krédem je důraz na kvalitu, proto dodáváme okna pouze z německých profilů.

Okna jsou velmi výrazným estetickým prvkem, který ovlivňuje nejen samotný styl domu, ale zasahuje i do podoby jeho interiéru. Kvalitní okna zvýší komfort bydlení, dobře izolují hluk zvenčí, pomáhají snížit tepelné úniky a prostor opticky zvětšují a projasní. Okna musí plnit přísné nároky na zajištění bezpečnosti objektu, moderní materiály pak v různých úpravách zjednodušují údržbu a stavebnímu prvku prodlužují životnost.

Okna můžete vybírat na míru jakémukoliv objektu. Mechanismy jsou uzpůsobené pro jednostranné i dvoukřídlé otevírání, využívají efektivní funkce mikroventilace nebo výklopné otevírání pro plynulou cirkulaci čerstvého vzduchu. Okna v provedení rámu jako plast, dřevo i hliník respektují vymezenou velikost otvoru od malých oken až po rozměrná francouzská okna nebo okna, kterými je možné procházet třeba do zimní zahrady nebo venkovního sezení.

Plastová okna můžeme doporučit pro rodinné domy, byty i provozovny. Profily odebíráme od osvědčených německých firem INOUTIC, SCHÜCO, celoobvodové kování pak od výrobců ROTO NT a SIGENIA. Plastová okna otevírají široký vzorník barev rámu a jsou cenově příznivou a dostupnou variantou.

Hliníková okna vybíráme s profily renomovaného výrobce PONZIO se středovým těsněním. Zajistí tepelnou ochranu na vynikající úrovni a znatelně tak sníží běžné náklady na topení. Štíhlé profily působí elegantně, a i zde je k dispozici pestrá škála barev a úprav pro vnější plochy.

Okna dřevěná využívají klasický pevný materiál. Rámy jsou z vysoce kvalitního dřeva navíc podpořené speciálními nátěry pro zvýšenou odolnost vůči mechanickému poškození, UV záření i vlivu vody a vlhkosti. Trojité sklo zachovává výborné izolační i tepelně izolační vlastnosti.

Ochotně vám doporučíme vhodný typ oken podle typu budovy, ale i vašich finančních představ. Přesným zaměřením a pečlivou instalací pak dodáme vašemu domu žádaný vzhled. Realizujeme novostavby, podílíme se i na rekonstrukcích a revitalizacích.š