Dveře

Dodáváme interiérové dveře a obložkové zárubně tradičního českého výrobce SOLODOOR a.s. Provádíme profesionální montáž a demontáž.

Dveře musí plnit několik funkcí současně. Vytváří pocit soukromí a zvyšují bezpečnost. Izolačními materiály chrání před pronikáním chladu nebo tepelnými úniky, zvyšují pocit komfortu i tlumením hluku. V neposlední řadě také svou velkou plochou určují styl interiéru, dokáží opticky projasnit, zvýraznit zajímavé dispozice nebo se originálně odlišit.

Nabízíme vám profesionální montáž dveří pro jakýkoliv typ interiéru. Doporučujeme především dveře a obložkové zárubně od českého výrobce. SOLODOOR garantuje pečlivé zpracování všech prvků, výběrem kvalitních materiálů dosahuje dlouhé životnosti, zjednodušuje údržbu.

Pro interiéry jsou ideální variantou dveře s dýhou nebo fólií, které jako materiály dobře odolávají mechanickému zatížení, zachovávají si původní barvu i při dlouhodobém vystavení UV záření. Jsou odolné vůči vlhkosti a dobře se udržují. V pestré škále odstínů můžete vybírat zdařilé imitace přírodního dřeva, ale i pastelové nebo výrazné barvy. Dveře mohou kombinovat sklo, plast i nerez. Pro malé interiéry můžeme doporučit dveře posuvné do pouzdra nebo na garnýž, které lépe využívají omezený prostor. Pro speciální účely vám můžeme dodat také protipožární a protihlukové dveře.